Meža biljards ir klasiskā biljarda lielais brālis, kurš, pārcēlies no telpām svaigā gaisā, ir paaudzies un tāpēc ierastās biljarda bumbiņas aizstātas ar futbola bumbām, bet kiju vietā spēlētājiem jāizmanto savas kājas! Meža biljarda apmeklējums iepriekš jāpiesaka pa tel. +371 29647718 vai +371 26370740!


Spēles noteikumi:
·      Spēles sākumā laukumā ir 7 dzeltenas, 7 oranžas, 1 melna un 1 balta bumba. Spēle tiek aizvadīta, sitot bumbas ar kāju.
·      Krāsainās bumbas pirms spēles uzsākšanas tiek izvietotas pamīšus trijstūra formā vienā laukuma pusē, bet baltā bumba tiek novietota otrā laukuma pusē. Uzsākot spēli, ar balto bumbu tiek izdarīts sitiens bumbu trijstūra virzienā ar mērķi bumbas izkustināt tā, lai turpmāk būtu vieglāk tās iesist bedrītēs laukuma malās.
·      Spēlētājiem jāturpina sist ar balto bumbu, mēģinot trāpīt dzelteno vai oranžo bumbu kādā no bedrītēm, līdz tas ir izdevies pirmo reizi.
·      Pēc tam, kad krāsainā bumba ir iesista bedrītē, tā jāizņem no spēles, pārceļot to speciāli paredzētajā novietnē blakus laukumam un atbrīvojot bedrīti citām bumbām.
·      Ja spēlētājs raida bedrītē balto bumbu, sitiens pāriet otram spēlētājam, un viņš drīkst novietot balto bumbu jebkurā vietā uz laukuma, tas pats attiecas uz gadījumu, ja baltā bumba tiek raidīta ārpus laukuma.
·      Tiklīdz kādā no bedrītēm tiek raidīta pirmā dzeltenā vai oranžā bumba, par sitienu izdarījušā spēlētāja mērķi kļūst iesist bedrītēs atlikušās šīs krāsas bumbas. Šajā brīdī atļauts no laukuma noņemt balto bumbu un turpināt sist savas krāsas bumbas bedrītēs tieši. Spēlētāji, savstarpēji vienojoties, drīkst izvēlēties augstāku spēles grūtības pakāpi un turpināt spēlēt, izmantojot balto bumbu.
·      Ja ar vienu sitienu izdodas kā pirmās raidīt bedrītēs abu krāsu bumbas, spēlētājs var izvēlēties, kuru krāsu turpināt sist.
·      Melnās bumbas raidīšana bedrītē pirms iesistas 7 vienas krāsas bumbas nozīmē automātisku spēles zaudējumu.
·      Ja spēlētājs iesit pretinieka bumbu, kārta sist pāriet pretiniekam, kā arī iesistā bumba vairs nav jāatgriež spēlē.
·      Ja spēlētājs vispirms trāpa pa pretinieka bumbu, taču viņa krāsas bumba nonāk bedrītē, šāds trāpījums neskaitās un bumba jānovieto atpakaļ laukumā iespējami tuvu tās iepriekšējai atrašanās vietai un sitiens pāriet pretiniekam. Ja pretinieka bumba šādā situācijā tiek iesista bedrītē, tā nav jāatgriež spēlē.
·      Ja spēlētājs izsit vienu vai vairākas bumbas ārpus laukuma, tās jāatgriež laukumā iespējami tuvu to iepriekšējai atrašanās vietai un sitiens pāriet pretiniekam.
·      Spēle noslēdzas, kad kāds no spēlētājiem sekmīgi iesitis visas 7 vienas krāsas bumbas, kā arī pēc tam iesitis bedrītē melno bumbu.